Seeds Layouts (2.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Size
mr: आकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी
