Seeds Layouts (2.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Blocks
sq: Blloqet
