Seeds Layouts (2.0.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Blocks
ug: تارماق رايون
