Seeds Layouts (2.0.10) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Blocks
ne: ब्लक
