Seeds Layouts (2.0.13) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Size
hi: आकार

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Import
hi: आयात करें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Advanced
hi: विकसित

en: Attributes
hi: गुण

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Reverse
hi: विपरीत

en: Blocks
hi: ब्लॉक
