Seeds Layouts (2.0.14) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
