Seeds Layouts (2.0.17) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Remove
os: Схаф

en: Size
os: Ас

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
