Seeds Layouts (2.0.18) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: unpublished
is: óbirt

en: Size
is: Stærð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Layout
is: Útlit

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Blocks
is: Blokkir
