Seeds Layouts (2.0.3) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: unpublished
et: avaldamata

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Section
et: Sektsioon

en: Layout
et: Paigutus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Attributes
et: Omadused

en: Class
et: Klass

en: Add Field
et: Lisa väli

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Select
et: Vali

en: Blocks
et: Plokid

en: Classes
et: Klassid

en: Columns
et: Veerud
