Seeds Layouts (2.0.3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Size
km: ទំហំ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blocks
km: ​ប្លុក
