Seeds Layouts (2.0.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Blocks
eo: Blokoj
