Seeds Layouts (2.0.6) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Left
bo: གཡོན

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Columns
bo: སྡེ་བ།
