Seeds Layouts (2.0.7) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Size
ca: Mida

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Section
ca: Secció

en: Layout
ca: Disposició

en: Image Path
ca: Camí de les imatges

en: Advanced
ca: Avançat

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Attributes
ca: Atributs

en: Class
ca: Classe

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Add Field
ca: Afegeix un camp

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Blocks
ca: Blocs

en: Columns
ca: Columnes

en: Wrapper
ca: Contenidor
