Seeds Layouts (2.0.7) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: unpublished
cs: skryto

en: Size
cs: Velikost

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Attributes
cs: Atributy

en: Class
cs: Třída

en: Add Field
cs: Přidat pole

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Select
cs: Vybrat

en: Blocks
cs: Bloky

en: Columns
cs: Sloupce
