Seeds Layouts (2.0.9) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
