Seeds Layouts (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Layouts
kn: ಲೇಔಟ್‍ಗಳು

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
