Seeds Layouts (8.x-1.10) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী
