Seeds Layouts (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Size
kk: Көлем

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы
