Seeds Layouts (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Size
cy: Maint

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Advanced
cy: Uwch

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: Select
cy: Dewis
