Seeds Layouts (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Size
da: Størrelse

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Label
da: Etiket

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Section
da: Sektion

en: Advanced
da: Avanceret

en: Class
da: Klasse

en: Add Field
da: Tilføj felt

en: Custom Fields
da: Brugerdefinerede felter

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Reverse
da: Omvendt

en: Select
da: Vælg

en: Classes
da: Klasser

en: Columns
da: Kolonner
