Seeds Layouts (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Size
hu: Méret

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Section
hu: Szakasz

en: Advanced
hu: Haladó

en: Mobile
hu: Mobil

en: Class
hu: Osztály

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: Add Field
hu: Mezõ hozzáadása

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Reverse
hu: Fordított

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Classes
hu: Osztályok

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Desktop
hu: Asztali számítógép
