Seeds Layouts (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Size
ta: அளவு

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Reverse
ta: பின்னோக்கு

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Columns
ta: நெடுவரிசை
