Seeds Layouts (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Add Field
eu: Eremua Gehitu

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Select
eu: Aukeratu

en: Layouts
eu: Diseinuak
