Seeds Layouts (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Size
ja: サイズ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Label
ja: ラベル

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Section
ja: セクション

en: Advanced
ja: 高度

en: Mobile
ja: モバイル

en: Class
ja: クラス

en: Image URL
ja: 画像URL

en: Add Field
ja: フィールドを追加

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Reverse
ja: 逆順

en: Select
ja: 選択

en: Classes
ja: クラス

en: Columns
ja: カラム

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: Tablet
ja: タブレット
