Seeds Layouts (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Mobile
sk: Mobil

en: Class
sk: Trieda

en: Add Field
sk: Pridať pole

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Layouts
sk: Rozloženia
