Seeds Page (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Medium
bn: মাঝারি

en: About
bn: সম্পর্কে
