Seeds Page (1.0.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: On
cy: Ymlaen

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Text
cy: Testun

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Medium
cy: Canolig
