Seeds Page (1.0.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: On
sk: Zapnúť

en: Tag
sk: Značka

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Container
sk: Kontajner

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Heading
sk: Nadpis

en: Medium
sk: Stredná

en: Mobile
sk: Mobil

en: Class
sk: Trieda

en: Tabs
sk: Záložky

en: Grid
sk: Mriežka

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Primary
sk: Primárny

en: Modal
sk: Modálny
