Seeds Page (1.0.1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: On
ca: Actiu

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Container
ca: Contenidor

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Teaser
ca: Resum

en: Layout
ca: Disposició

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Heading
ca: Capçalera

en: Medium
ca: Mitjana

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Class
ca: Classe

en: Video
ca: Vídeo

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Grid
ca: Graella

en: About
ca: Detalls

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)
