Seeds Page (1.0.1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Submit
fi: Lähetä

en: On
fi: Käytössä

en: Tag
fi: Tagi

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Container
fi: Säiliö

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Class
fi: Luokka

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Grid
fi: Ruudukko

en: About
fi: Tietoja

en: Bundles
fi: Paketit

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Card
fi: Kortti
