Seeds Page (1.0.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: On
gu: ચાલુ

en: Link
gu: કડી

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Text
gu: લખાણ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: About
gu: વિશે
