Seeds Page (1.0.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: On
he: פעיל

en: Tag
he: תגית

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Container
he: מיכל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Heading
he: כותרת

en: Medium
he: בינוני

en: Banner
he: באנר

en: Video
he: וידאו

en: Tabs
he: לשוניות

en: Grid
he: רשת

en: About
he: אודות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Card
he: קלף
