Seeds Page (1.0.1) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: On
ja: オン

en: Tag
ja: タグ

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Container
ja: コンテナー

en: Background Color
ja: 背景色

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Text
ja: テキスト

en: Layout
ja: レイアウト

en: Page
ja: ページ

en: Off
ja: オフ

en: Heading
ja: 見出し1

en: Medium
ja: 中程度

en: Mobile
ja: モバイル

en: Class
ja: クラス

en: Banner
ja: バナー

en: Slide
ja: スライド

en: Video
ja: ビデオ

en: Tabs
ja: タブ

en: Grid
ja: グリッド

en: About
ja: アバウト

en: Bundles
ja: バンドル

en: Card
ja: カード

en: One Column
ja: 1カラム

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Tablet
ja: タブレット

en: Large (480×480)
ja: 大 (480×480)
