Seeds Page (1.0.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: On
ka: ჩართვა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Medium
ka: საშუალო
