Seeds Page (1.0.1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: On
ro: Pornit

en: Tag
ro: Marcaj

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Container
ro: Recipient

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Medium
ro: Mediu

en: Class
ro: Clasă

en: Tabs
ro: Taburi

en: Grid
ro: Grilă

en: About
ro: Despre

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Large (480×480)
ro: Mare (480×480)
