Seeds Page (1.0.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති
