Seeds Page (1.0.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Text
ug: تېكىست

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
