Seeds Page (1.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: On
ur: آن

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Container
ur: کنٹینر

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Text
ur: متن

en: Page
ur: صفحہ
