Seeds Page (1.0.3) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ
