Seeds Page (1.0.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Submit
jv: Kirim

en: Tag
jv: Tautan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Page
jv: Kācā

en: Heading
jv: Irahan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Slide
jv: Geser

en: About
jv: Ngenani
