Seeds Page (1.0.3) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Zachowaj

en: On
pl: Włączony

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Container
pl: Kontener

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Teaser
pl: Skrót

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Medium
pl: Średnie

en: Class
pl: Klasa

en: Banner
pl: Baner

en: Video
pl: Wideo

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Slider
pl: Suwak

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Grid
pl: Siatka

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Card
pl: Karta

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)
