Seeds Page (1.0.4) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Submit
az: Təqdim

en: On
az: Aktiv

en: Tag
az: Teq

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Heading
az: Başlıq

en: Medium
az: Orta

en: Tabs
az: Tablar

en: Grid
az: Cədvəl

en: About
az: Haqqında

en: Bundles
az: Paketlər

en: Card
az: Kart
