Seeds Page (1.0.4) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: On
be: На

en: Tag
be: Тэма

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Container
be: Кантэйнер

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: Page
be: Старонка

en: Heading
be: Загаловак

en: Medium
be: Сярэдні

en: Banner
be: Банэр

en: Grid
be: Сетка

en: About
be: Аб
