Seeds Page (1.0.4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: On
eo: Ŝaltita

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Text
eo: Teksto

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Medium
eo: Medio

en: Banner
eo: Rubando
