Seeds Page (1.0.4) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: On
nl: Aan

en: Tag
nl: Label

en: Image
nl: Afbeelding

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Heading
nl: Koptekst

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Class
nl: Klasse

en: Slide
nl: Schuiven

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Grid
nl: Raster

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Bundles
nl: Bundels

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Card
nl: Kaart

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Focal point
nl: Focuspunt

en: Crop type used by Focal point module.
nl: Type uitsnede dat gebruikt wordt door de Focal Point-module.
