Seeds Page (1.0.4) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Submit
uk: Надіслати

en: On
uk: Увімкнено

en: Tag
uk: Теґ

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Container
uk: Контейнер

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Teaser
uk: Анонс

en: Text
uk: Текст

en: Layout
uk: Макет

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Heading
uk: Заголовок

en: Medium
uk: Середній

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Class
uk: Клас

en: Banner
uk: Банер

en: Slide
uk: Сковзання

en: Video
uk: Відео

en: Carousel
uk: Карусель

en: Slider
uk: Повзунок

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Grid
uk: Сітка

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Bundles
uk: Пакети

en: Show Title
uk: Відображати заголовок

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Card
uk: Картка

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Desktop
uk: Стільниця

en: One Column
uk: Один стовпчик

en: Modal
uk: Модальне

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Tablet
uk: Планшет

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)
