Seeds Page (1.0.5) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Submit
am: አስገባ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Page
am: ገጽ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Tabs
am: ትሮች
