Seeds Page (1.0.5) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Tag
eu: Etiketa

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: Page
eu: Orria

en: Medium
eu: Ertaina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Grid
eu: Sareta

en: About
eu: (r)i buruz

en: One Column
eu: Zutabe bakarra
