Seeds Page (1.0.5) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: On
hr: Uključi

en: Tag
hr: Oznaka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Container
hr: Kontejner

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Page
hr: Stranica

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Medium
hr: Srednji

en: Grid
hr: Mreža

en: About
hr: Opis
