Seeds Page (1.0.5) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Submit
is: Vista

en: On
is: Virkjað

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Container
is: Gámur

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Medium
is: Miðlungs

en: Tabs
is: Flipar

en: Grid
is: Grind

en: About
is: Um
